Oferta usługi budowlane Warszawa
Oferta usługi budowlane Warszawa Oferta usługi budowlane Warszawa Oferta usługi budowlane Warszawa
Oferta usługi budowlane Warszawa
Oferta
Łazienka

łazienkaŁazienka w każdym domu to miejsce szczególne - w niej bowiem rozpoczynamy i kończymy dzień. Chcemy więc, aby jej wnętrze miało klimat dodający nam rano energii na cały dzień, a wieczorem zapewniało relaks przed snem. Chcemy także wygodnie korzystać z łazienki i mieć pod ręką kosmetyki i różne drobiazgi potrzebne w czasie i po kąpieli.

Dlatego w wielu domach i mieszkaniach łazienka zamienia się w wykwintny, urządzony z dużym pietyzmem salon kąpielowy, pochłaniający znaczną część budżetu, przeznaczonego na wyposażenie. Im bardziej przestronna jest łazienka, tym łatwiej ją tak urządzić, aby była efektowna i jednocześnie wygodna. Niezależnie jednak od jej wielkości, rozmieszczeniu niezbędnych urządzeń sanitarnych, mebli i innych elementów wyposażenia, zawsze trzeba poświęcić sporo uwagi.

Kuchnia

kuchniaWspaniała kuchnia to znacznie więcej niż kolejne pomieszczenie - może być sercem każdego domu. Kuchnia powinna być nie tylko piękna ale i funkcjonalna. Bardzo ważne jest poprawne zaprojektowanie tego gdzie i w jakiej kolejności ustawić sprzęty. Klasyczny ciąg roboczy zaczyna się lodówką, dalej jest zlew i kuchenka, a pomiędzy nimi - blaty robocze. Wiele zależy jednak od możliwości technicznych, kształtu pomieszczenia i - co równie ważne - od naszych przyzwyczajeń.

Należy pamiętać o łatwo zmywalnej podłodze, odpowiednim systemie wentylacyjnym, pojemnych szafach i szufladach, dobrym oświetleniu oraz trwałych blatach roboczych.

Pokój

pokójPomysłów na urządzanie pokoju jest bardzo wiele, jednak nie zawsze potrafimy przewidzieć, czy wybrane meble, podłogi czy dodatki będą nam się zawsze podobać. Należy pamiętać, że delikatne pastelowe kolory na ścianach oraz niezbyt mocne oświetlenie pozwoli utrzymać ponadcza- sowość pomieszczeń.

Wykorzystanie ciekawie zaprojektowanych konstrukcji sufitowych oraz ściennych może nadać pomieszczeniom interesujący i nowoczesny wygląd. Dobrze zaprojektowane oświetlenie oprócz podstawowej funkcji może również delikatnie podkreślać kształt konstrukcji oraz ich kolorystykę.


Po pomiarach i uzgodnieniach podpisujemy umowę na wykonanie remontu. Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Nasza firma oferuje na terenie m.st. Warszawa oraz okolic profesjonalne usługi remontowe.

I. PŁYTY GIPSOWE I MALOWANIE

II. GLAZURA, TERAKOTA, GRESY

III. BUDOWLANO - MURARSKIE

IV. PODŁOGI

V. USŁUGI WODNO - KANALIZACYJNE

VI. INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Oferta usługi budowlane Warszawa
Oferta usługi budowlane Warszawa Oferta usługi budowlane Warszawa
Oferta usługi budowlane Warszawa

Copyright © 2011-2016 www.budwaw.pl | Firma remontowo-budowlana

Projekt i wykonanie: PP Design Studiomegaron ytong norgips velux isover rockwool pol-skone atlas opoczno baumit snieżka